Text Box: HEMA-PROMEAT

"HEMA-PROMEAT"
ul. Przemysłowa 30, 26-052 Sitkówka - Nowiny (
okolica Kielce)
tel./fax +48 +41 345-90-13, kom. 0 602-344-193, 0 606-745-235, Skype:    .
e-mail: biuro@promet.kielce.com.pl           http://www.promet.kielce.com.pl


View Larger Map

WIZYTA NR 87982 na naszej stronie
Skype Me™!
Skype Me™!

Translates:

Home

Nagrzewnica PN-30 D

Nagrzewnica PN-30 U

Nagrzewnica PN-30 UP (Nowość)

Certyfikaty i Patenty

Części i Akcesoria

Kontakt i Dojazd

Nasza Działalność

Nagrzewnice (piece) Nadmuchowe PN - 30

. . : : RATY - RATY - RATY  : : . . : : LEASING - LEASING - LEASING : : . .

 

„Nowy Sezon – Więcej Ciepła

NOWY SEZON - LEPSZY PIEC

. ::: PROMOCJA SEZONOWA - REKUPERATOR ZA DODATKOWE 450 PLN PRZY ZAKUPIE PIECA !!! ::..

REWOLUCYJNE OGRZEWANIE - BEZDYMNE PALENIE OLEJEM
. . : : 
INNOWACYJNA TECHNOLOGIA : : . . 

Tanie Grzanie, Czysty Zysk!

Piece nadmuchowe na olej PN-30 charakteryzuje:

® PROMOCJA SEZONOWA -  Rekuperator za jedyne 450 PLN przy zakupie Pieca PN-30. Zastosowanie REKUPERATORA pozwala na zwiększenie mocy pieca czyli dodatkowy odzysk ciepła z rury odprowadzającej spaliny. Rekuperator wyposazony jest w dodatkowy wentylator wymuszający obieg powietrza. Rezultat: jeszcze więcej ciepła nie podnosząc zużycia oleju. Nie Przegap okazji! Najnowsza technologia tylko w piecach PN-30.

® NOWOŚĆ! BEZDYMNE PALENIE !!!! - dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologi doprowadzania i spalania oleju!!

® NOWOŚĆ! Zastosowanie opcjonalnego DOPALACZA/PALNIKA dostępnego w naszej ofercie na olej przepracowany ze stali żaroodpornej wyposażonego w wysoko wydajny nadmuch z trzystopniową regulacją obrotów
Jest to
szczególnie istotne dla klientów operujących w aglomeracjach miejskich.
Dopalacz/palnik jest łatwy w montażu w naszych nowych nagrzewnicach oraz nagrzewnicach zakupionych w latach poprzednich.
Dopalacz produkowany przez nas jest na tyle uniwesalny że może być również zastosowany jako wkład do piecy grzewczych centralnego ogrzewania (C.O.). 

® NOWOŚĆ! POMKA PODAJĄCA OLEJ!
Teraz dzięki opcjonalnej pompce (dostępnej od nas) z regulacją przepływu, montowanej w zbiorniku, masz możliwość dokładnego dozowania oleju co pozwala na jeszcze dokładniejszą regulację spalania a co za tym idzie ekonomię działania.  

® Nowej konstrukcji kocioł (palenisko) - bardziej wytrzymały wykonany z wysokiej jakości stali i dający lepszy odbiór ciepła a co za tym idzie ekonomie działania i wysoką wydajność.

® Totalne odseparowanie komór spalania i nagrzewania

® Panel sterowania - bezpieczniejszy i prosty w obsłudze

® Ruszta - nowa konstrukcja, wzmocniona i trwalsza

® Usprawnione zabezpieczenia - dające poczucie bezpieczeństwa

® Zastosowanie zaworu zabezpieczajacego - przydatnego w przypadku braku prądu

® Zabezpieczenie termiczne w przypadku potencjalnego przegrzania

® Regulowane stopy pieca  - łatwiejsze przystosowanie pieca do warunków

 

Nie zwlekaj do zimy z kupnem pieca.
Polscy synoptyce zapowiadają
Zimę Stulecia (srogą zimę)!

http://pogoda.wp.pl/kat,1034985,title,Czeka-nas-zima-stulecia-Rosjanie-nie-maja-watpliwosci,wid,15993414,wiadomosc.html

 

Zobacz piec PN-30 w akcji:

 

 

 

 

 

 

 

 


Przykladowe konfiguracje nagrzewnicy PN-30:
TYP OPIS KONFIGURACJI
PN-30 D Palenie olejem
PN-30 U Palenie olejem i drewnem
PN-30 DW Palenie olejem + plaszcz wodny
PN-30 UW Palenie olejem i drewnem + plaszcz wodny
PN-30 DPO Palenie olejem + palnik oleju (dopalacz)
PN-30 UPO Palenie olejem i drzewem + palnik oleju (dopalacz)
PN-30 DPOP Palenie olejem + palnik oleju (dopalacz) + pompka oleju
PN-30 UPOP Palenie olejem i drewnem + palnik oleju (dopalacz) + pompka oleju
COPO Palnik oleju / dopalacz do CO

Niezależne badania dowiodły, że pracownicy którzy czujący sie w pracy dobrze są bardziej wydajni i z ochotą przychodzą do pracy. Pozostawienie pracowników pracujących w zimnym warsztacie/pomieszczeniu niekorzystnie wpływa na wydajność a co za tym idzie atmosferę i zyski firmy.

Nasza długotrwała współpraca z użytkownikami pieca PN-30 prowadzi do ciągłego wprowadzania zmian w konstrukcji i działaniu pieca które dają naszym klientom poczucie pewności i jakości produkowanego i sprzedawanego przez nas produktu jakim są Nagrzewnice (Piece) Nadmuchowe PN-30.

 

Brak gotówki a potrzebujesz nowy piec? Żaden Problem!

Nasza oferta uwzględnia:

Ţ Sprzedaż na raty

Ţ Leasing

Proszę dzwonić i pytać o szczegóły.

Rok 2009

Rok 2009 zaowocował powstaniem nowego modelu nagrzewnicy nadmuchowej (pieca) PN-30 U  - udoskonalony model przystosowany jest do ciągłego palenia drzewem lub olejem w zależności od potrzeb i dostępu do materiału palnego!


Naszą innowacją
na rynku jest brak konieczności zdejmowania górnej pokrywy w celu rozpalania pieca, palenie olejowe jak i drzewne z drzwiczkami do ładowania bocznego stałego materiału palnego np. drzewa!!

 

UWAGA

Wprowadzamy nowe rozwiązania i innowacje na rynek, jako pierwsi i jedyni na rynku, co czyni nas liderem na rynku nagrzewnic piecy nadmuchowych opalanych paliwami ciekłymi w tym lekkim olejem opałowym, zużytym olejem silnikowym oraz innymi olejami jak i opalanych paliwami stałymi biomasowymi (drewnem).

W stałej współpracy z wieloma klientami z całej Polski jak i z zagranicy przeprowadzamy rozmowy oraz testy konfiguracyjne jak i funkcjonalne. Rezultatem współpracy jest stale usprawniany pod względem wydajności i prostej obsługi piec nadmuchowy PN-30. Wychodzimy na przeciw wszystkim wymaganiom klientów w celu 100% satysfakcji. Masz pytanie? ZADZWOŃ !

 

Dziękujemy wszystkim klientom za wszystkie sugestie i wkład jaki włożyli w budowę i konstrukcję naszej linii piecy (nagrzewnic) nadmuchowych PN-30 D oraz PN-30 U oraz PN-30 UP

 

Jesteśmy producentem nagrzewnicy nadmuchowej (pieca nadmuchowego) własnej konstrukcji, który przeznaczony jest do ogrzewania hal, magazynów, szklarni, zakładów produkcyjnych, warsztatów samochodowych oraz wszelkiego rodzaju powierzchni użytkowych gdzie wymagane jest szybkie i skuteczne ogrzanie pomieszczenia.

Zaletą nagrzewnic (piecy) jest przede wszystkim ekonomia finansowa ogrzewania, prosta obsługa oraz szybkość w jakim nagrzewnica (piec) jest w stanie ogrzewać pomieszczenie dzięki nadmuchowi o wydajności do 2973 m3/h !! Jest to wydajność niespotykana w piecach na rynku !!

 

Nagrzewnica (piec) może być zasilana olejem różnego pochodzenia m.in.: olejem opałowym, przepracowanym (zużytym) olejem silnikowy, olej transformatorowym, olejem roślinnym (biologicznym zużytym/gastronomicznym), olejami maszynowymi, mineralnymi oraz syntetycznymi itp. Nagrzewnica (piec) PN-30 U jest uniwersalna - przystosowana w nagłych wypadkach lub na stałe do palenia drzewem. Posiada ona dodatkowe, górne drzwiczki do paleniska co pozwala na swobodne dokładanie stałego materiału opałowego. Wybór spalanego oleju zależy od użytkownika.

 
Dzięki zastosowaniu metody kropelkowej oraz metodzie wstępnego oczyszczania przepracowanego oleju (metoda odstania i odseparowania) jest on w stanie spalać olej zanieczyszczony wodą, płynem hamulcowym , płynem do chłodnic oraz metalowymi opiłkami.

 

Aby dodatkowo zwiększy wydajność, istnieje również możliwość zastosowania okrągłych kołnierzy w górnej pokrywie (przykłady na zdjęciach) z przeznaczeniem do rozprowadzenia części rozgrzanego powietrza przy pomocy rur spiro do innego pomieszczenia lub biura.

Kołnierz-króciec wysyłamy luzem do każdego pieca, by każdy mógł sobie zamontować gdzie pasuje.np z boku, z góry, z tylu pokrywy, czy np z boku i z góry w przypadku zamówienia dodatkowego.

 

Praca nagrzewnicy (pieca) nadmuchowego jest płynnie regulowana i może być zautomatyzowana w przypadku użycia pompki podającej olej. Zarówno wentylator nadmuchu paleniska, wentylator główny oraz dozownik oleju posiadają płynną regulację co pozwala na szeroko zakresowe dostosowanie grzania, spalania oraz nawiewu według zapotrzebowania klienta na temperaturę, powierzchni grzewczej oraz rodzaju budynku.

 

Zastosowane w nagrzewnicach dwa niezależne układy czystego powietrza oraz dymno-spalinowego pozwala utrzymać ogrzewaną halę/pomieszczenie wolne od spalin i pyłu.

 

Dzieki wydłużeniu rury spalinowej (u nas jest to 7 metrów) w danym pomieszczeniu pozwala na dodatkowy odzysk ciepła z rury spalinowej zwiększając tym samym moc grzewczą pieca nadmuchowego oraz temperaturę w ogrzewanym pomieszczeniu nawet o 10%. Rury kominowe oraz kolana sprzedawane są osobno i stanowią również nasz asortyment co pozwala zakupić cały zestaw jednorazowo.

 

Istnieje również możliwość przystosowania nagrzewnic (piecy) według indywidualnego zamówienia w zależności od potrzeb i przeznaczenia np. do grzania wody centralnego ogrzewania dzięki zastosowaniu płaszcza wodnego (wymiennika ciepła).


Dla przykładu jeśli olej różnego pochodzenia można zakupić w cenach od
1 PLN  za litr, przy normalnej pracy ok 3 litrów/1h ogrzewania pomieszczenia przez 8 godzin pracy może kosztować tylko 24 PLN. Oczywiście niektóre warsztaty samochodowe nie muszą się o to martwić.


Jak wspomniano wcześniej jesteśmy producentem przez co posiadamy wszytkie części zamienne do sprzedawanaych pieców oraz dajemy na piece gwarancję. Należy być ostrożnym przy zakupie pieców podobnie wyglądających niewiadomego pochodzenia od osób podających nieprawidłowe dane techniczne i eksploatacyjne. My jako producent sprzedaliśmy jak dotąd największą ilość nagrzewnic (pieców) nadmuchowych naszego typu na terenie całej Polski jak i za granicą co pozwala na wskazanie referencji do naszych klientów na terenie danego regionu w kraju lub za granicą w celu konsultacji.

 

Zapraszamy do odwiedzin strony internetowej naszej zaprzyjaźnionej firmy zajmującej się sprzedażą i dystrybucją oleju przepracowanego do klientów: http://www.oiler.com.pl .

 

Wysyłka piecy/nagrzewnic odbywa się zazwyczaj w ciągu 24h od złożenia zamówienia które po konsultacji telefonicznej może zostać nadesłane faxem lub na e-mail.


Proszę pisać, dzwonić i pytać - nie wstydzimy się rozmawiać!

 

Ze względu na dużą ilość zapytań preferowany kontakt mailowy e-mail: biuro@promet.kielce.com.pl

 

Doradztwo w sprawie taniego grzania pod nr tel. komórkowymi: 

0 602-344-193  

0 606-745-235

0 600-210-630

 

Nie jesteś pewny dlaczego powinieneś kupić piec tutaj? Czy ten piec jest właśnie dla Ciebie?

Użytkownicy wybrali nas jako pewnych i zaufanych producentów i sprzedawców. Zobacz sam opinie o nas i piecach jakie oferujemy:

Sprawdź opinie o nas na Allegro: http://allegro.pl/show_user.php?uid=4288487

Poniżej jedynie wycinek listy:

Opinie Allegro

Copyright © 2006 - 2014 P.P.U.H. Hema-Promeat

Translates:

Nagrzewnica (piec) Nadmuchowy PN-30 DText Box: HEMA-PROMEAT
Text Box: HEMA-PROMEAT
Text Box: HEMA-PROMEAT

"HEMA-PROMEAT"
ul. Przemysłowa 7, 26-052 Sitkówka - Nowiny
tel./fax +48 +41 345-90-13, kom. 0 602-344-193, 0 606-745-235, Skype:    .
e-mail: biuro@promet.kielce.com.pl           http://www.promet.kielce.com.pl/piece

Skype Me™!

Translates:

Text Box: HEMA-PROMEAT
Text Box: HEMA-PROMEAT

"HEMA-PROMEAT"
ul. Przemysłowa 30, 26-052 Nowiny (
okolica Kielce)
tel./fax +48 +41 345-90-13, kom. 0 602-344-193, 0 606-745-235, Skype:    .
e-mail: biuro@promet.kielce.com.pl           http://www.promet.kielce.com.pl

Skype Me™!

Translates:

Bezdymne palenie olejem w piecu PN-30Palnik / Dopalacz oleju przepracowanego do piece PN-30Pompka oleju do zbiornika pieca PN-30

Nasza strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasza witryna może działać lepiej. Zapoznaj sie z naszą Polityka plików "cookies".

Rekuperator na rurę spalinową do Nagrzewnica PN-30

Home

Nagrzewnica PN-30 D

Nagrzewnica PN-30 U

Nagrzewnica PN-30 UP (Nowość)

Certyfikaty i Patenty

Części i Akcesoria

Kontakt i Dojazd

Nasza Działalność