NAGRZEWNICE NADMUCHOWE NA OLEJ

Nagrzewnica nadmuchowa PN-30U olej opałowy oraz inne paliwa (biopaliwa)

Nagrzewnica PN-30D na olej opałowy oraz inne paliwa (biopaliwa)

Pozwala to na lepszy odbiór ciepła a co za tym idzie wysoka wydajność nagrzewnicy. BEZDYMNE PALENIE - dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii doprowadzania i spalania oleju.

DALEJ

Nagrzewnica nadmuchowa PN-30U olej opałowy oraz inne paliwa (biopaliwa)

Nagrzewnica nadmuchowa PN-30U olej opałowy oraz inne paliwa (biopaliwa)

Udoskonalony model przystosowany jest do ciągłego palenia drzewem lub olejem w zależności od potrzeb i dostępu do materiału palnego.

DALEJ

UWAGA

Wprowadzamy nowe rozwiązania i innowacje na rynek, jako pierwsi i jedyni na rynku, co czyni nas liderem na rynku nagrzewnic piecy nadmuchowych opalanych paliwami ciekłymi w tym lekkim olejem opałowym, zużytym olejem silnikowym oraz innymi olejami jak i opalanych paliwami stałymi biomasowymi (drewnem).

W stałej współpracy z wieloma klientami z całej Polski jak i z zagranicy przeprowadzamy rozmowy oraz testy konfiguracyjne jak i funkcjonalne. Rezultatem współpracy jest stale usprawniany pod względem wydajności i prostej obsługi piec nadmuchowy PN-30 D. Wychodzimy na przeciw wszystkim wymaganiom klientów w celu 100% satysfakcji. Masz pytanie? ZADZWOŃ !

Jesteśmy producentem nagrzewnicy nadmuchowej (pieca nadmuchowego) własnej konstrukcji, który przeznaczony jest do ogrzewania hal, magazynów, szklarni, zakładów produkcyjnych, warsztatów samochodowych oraz wszelkiego rodzaju powierzchni użytkowych gdzie wymagane jest szybkie i skuteczne ogrzanie pomieszczenia.

Zaletą nagrzewnic (piecy) jest przede wszystkim ekonomia finansowa ogrzewania, prosta obsługa oraz szybkość w jakim nagrzewnica (piec) jest w stanie ogrzewać pomieszczenie dzięki nadmuchowi o wydajności do 2973 m3/h !! Jest to wydajność niespotykana w piecach na rynku !!

Nagrzewnica (piec) może być zasilana olejem różnego pochodzenia m.in.: olejem opałowym, opałowym oraz innym paliwam (biopaliwam), olej transformatorowym, olejem roślinnym (biologicznym zużytym/gastronomicznym), olejami maszynowymi, mineralnymi oraz syntetycznymi itp.

Produkujemy również nagrzewnice PN-30 U (oddzielne aukcje), która dodatkowo umożliwia palenie drewnem lub węglem.

Dzięki zastosowaniu metody kropelkowej oraz metodzie wstępnego oczyszczania przepracowanego oleju (metoda odstania i odseparowania) jest on w stanie spalać olej zanieczyszczony wodą, płynem hamulcowym , płynem do chłodnic oraz metalowymi opiłkami.

Aby dodatkowo zwiększy wydajność, istnieje również możliwość zastosowania okrągłych kołnierzy w górnej pokrywie (przykłady na zdjęciach) z przeznaczeniem do rozprowadzenia części rozgrzanego powietrza przy pomocy rur spiro do innego pomieszczenia lub biura.

Praca nagrzewnicy (pieca) nadmuchowego jest płynnie regulowana i może być zautomatyzowana w przypadku użycia pompki podającej olej (dostępna osobno). Zarówno wentylator nadmuchu paleniska, wentylator główny oraz dozownik oleju posiadają płynną regulację co pozwala na szeroko zakresowe dostosowanie grzania, spalania oraz nawiewu według zapotrzebowania klienta na temperaturę, powierzchni grzewczej oraz rodzaju budynku.

Kolnierz-krociec wysyłamy luzem do kazdego pieca , by każdy mógł sobie zamontować gdzie pasuje.np z boku, z góry, z tylu pokrywy, czy np z boku i z góry w przypadku zamówienia dodoatkowego.

Zastosowane w nagrzewnicach dwa niezależne układy czystego powietrza oraz dymno-spalinowego pozwala pozostawić ogrzewane pomieszczenie wolne od spalin i pyłu.

Dzieki wydłużeniu rury spalinowej (u nas jest to 7 metrów) w danym pomieszczeniu pozwala na dodatkowy odzysk ciepła z rury spalinowej zwiększając tym samym moc grzewczą pieca nadmuchowego oraz temperaturę w ogrzewanym pomieszczeniu nawet o 30%. Rury kominowe oraz kolana sprzedawane są osobno i stanowią również nasz asortyment co pozwala zakupić cały zestaw jednorazowo.

Istnieje również możliwość przystosowania nagrzewnic (piecy) według indywidualnego zamówienia w zależności od potrzeb i przeznaczenia np. do grzania wody centralnego ogrzewania dzięki zastosowaniu płaszcza wodnego (wymiennika ciepła).

Jak wspomniano wcześniej jesteśmy producentem przez co posiadamy wszytkie części zamienne do sprzedawanaych pieców oraz dajemy na piece gwarancję. Należy być ostrożnym przy zakupie pieców podobnie wyglądających niewiadomego pochodzenia od osób podających nieprawidłowe dane techniczne i eksploatacyjne. My jako producent sprzedaliśmy jak dotąd największą ilość nagrzewnic (pieców) nadmuchowych naszego typu na terenie całej Polski jak i za granicą co pozwala na wskazanie referencji do naszych klientów na terenie danego regionu w kraju lub za granicą w celu konsultacji.

Produkowane i sprzedawane przez nas nagrzewnice (piece) posiadają niezbędną dokumentacje i certyfikaty:

  • Deklaracja zgodności spełniająca wymagania obowiązujących Dyrektyw Europejskich i Zharmonizowanych Norm Polskich.
  • Oznakowanie CE
  • Opatentowany przez nas również wzór użytkowo-przemysłowy wewnątrz wspólnotowy jest najlepszym świadectwem dla nas jako producenta i czyni nas wiodącym liderem na rynku nagrzewnic nadmuchowych olejowych typ PN-30 D i oraz olejowo drzewnych typ PN-30 U na rynku Polskim jak i zagranicznym.

Nagrzewnice sprzedawane są do krajów Unii Europejskiej jak i Europy Wschodniej.

Do każdej sprzedawanej nagrzewnicy dołączane są niezbędne dokumenty tj.

  • instrukcja obsługi (sporządzona przez profesjonalne niezależne biuro techniczne)
  • kopia certyfikatu U.P
  • deklaracja zgodności.

Dokumenty te są szczególnie istotne w przypadku kontroli PIP lub innego organu mającego wpływ i prawo kontroli miejsc pracy.

Cała nasza dokumentacja dotycząca nagrzewnicy nadmuchowej została poddana analizie PIP, która po analizie została pozytywnie oceniona a następnie przyjęta.

Kupując nagrzewnice u nas nie ma się czego obawiać lub prowadzić działalność w niepewności, że w przypadku kontroli będzie potrzebna dokumentacja nagrzewnicy.

Problemy mogą powstać w przypadku zakupu innych rynkowych pseudo -podobnych lub tego samego typu nagrzewnic, które żadnej dokumentacji nie posiadają i wtedy może być problem.

Nasze motto to:

Pewność, Gwarancja Satysfakcja Klienta i Tanie Grzanie !!!

Proszę pisać, dzwonić i pytać - nie wstydzimy się rozmawiać.

Wzwiązku z dużą ilością pytań na ten temat odpowiadamy na pytania naszych klientow dotyczące badań pieca: Nasze Nagrzewnice PN-30 zostały przebadane w Notyfikowanym Laboratorium Instytutu Energetyki Grzewczej i Sanitarnej W Łodzi nr.49/o9-LG.

Zamówienia są realizowane na bieżąco.